Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Dane kontaktowe

FCA S.A.

ul. Grabska 11

32-005 Niepołomice

 

tel. 12 294 98 00

e-mail: fca@fca.com.pl

www.fca.com.pl

Social Media

O nas

FCA to integrator i producent rozwiązań światłowodowych do budowy sieci teletransmisyjnych. Jesteśmy jednym z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce.

Nasz partner, firma Huber+Suhner, organizuje tzw. „roadshow” – objazdowe wydarzenie po Europie, promujące rozwiązania światłowodowe do budowy sieci mobilnych.

2014 rok był jednak wyjątkowy. FCA miała okazję współtworzyć ten projekt! Pierwszy przystanek w Polsce miał miejsce w Warszawie, dlatego nasz kolega miał wyruszyć zapakowaną sprzętem po sam dach Skodą Fabia Combi. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie awaria silnika w przeddzień wyjazdu! Niestety, wymagał on bardzo poważnego remontu.

Chcąc sprawnie zrealizować swój cel podróży, zgłosiliśmy się do ubezpieczyciela. Agent ubezpieczeniowy w łagodnym tonie poinformował nas, że ze względu na klasę samochodu, proponuje zamianę ma… Skoda Citigo. Ze względu na drastycznie inny rozmiar pojazdu, zmuszeni byliśmy wdrożyć plan naprawczy – wypożyczalnię samochodów! Finalnie udało nam się dotrzeć do Warszawy z pełnym sprzętem i sprawnym samochodem.

Zepsuty samochód - to nas nie zatrzyma!

Wracam na stronę główną