Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Dane kontaktowe

FCA S.A.

ul. Grabska 11

32-005 Niepołomice

 

tel. 12 294 98 00

e-mail: fca@fca.com.pl

www.fca.com.pl

Social Media

O nas

FCA to integrator i producent rozwiązań światłowodowych do budowy sieci teletransmisyjnych. Jesteśmy jednym z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce.

Kolejna historia z początków naszej działalności. Nasza pierwsza siedziba – wieżowiec przy ulicy Mogliskiej – była bardzo atrakcyjnie położonym punktem na mapie Krakowa. Bliskość ośrodków administracyjnych, a zwłaszcza Sądu Rejonowego sprawiła, że kilka pięter zostało wynajętych przez prokuraturę.

Nasza firma była bardziej „rozrzucona” – choć część biurowo-produkcyjna znajdowała się na górze, magazyn był na samym dole. W związku z tym częste podróże windą były podstawą naszego działania. To często skutkowało ciekawymi, choć nie biznesowymi spotkaniami. Zdarzały się sytuacje, kiedy czekaliśmy z Klientem na windę, a razem z nami uzbrojeni po zęby policjanci i skazany! Mała przestrzeń sprawiała, że mimo kajdanek i adekwatnej obstawy, przejechanie tych kilku pięter stanowiło emocjonalny roller-coaster.

Na szczęście oprócz szybszego bicia serca, nie doświadczyliśmy innych aspektów tej sytuacji.

Różne poziomy adrenaliny 

Wracam na stronę główną