Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Dane kontaktowe

FCA S.A.

ul. Grabska 11

32-005 Niepołomice

 

tel. 12 294 98 00

e-mail: fca@fca.com.pl

www.fca.com.pl

Social Media

O nas

FCA to integrator i producent rozwiązań światłowodowych do budowy sieci teletransmisyjnych. Jesteśmy jednym z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce.

Każda budowa ma swoje przeszkody.

Rok 2011, targi Energetab. Wydarzenie, którego chyba nie trzeba przedstawiać nikomu z branży energetyki i elektrotechniki. Wszystko, wydawać by się mogło, zostało zaplanowane w najdrobniejszych szczegółach. Ustalone miejsce i wynajęcie powierzchni, sprawdzona firma do zabudowy stoiska i pełne przygotowanie do wyjazdu. Nie był to nasz pierwszy raz, więc nic nie mogło pójść źle, prawda?

Jakież było nasze (i nie tylko nasze) zdziwienie, gdy po dotarciu na miejsce na samym środku powierzchni wystawowej, naszym oczom ukazał się dorodny pień drzewa! Niestety, taki element nie pasował do naszej koncepcji stoiska. Pomimo niesprzyjających warunków pień udało się przenieść, a dalsza budowa przebiegła bez problemów. Jej efekty można podziwiać na archiwalnych zdjęciach.

Przygoda z niesforną sosną

Wracam na stronę główną