Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Dane kontaktowe

FCA S.A.

ul. Grabska 11

32-005 Niepołomice

 

tel. 12 294 98 00

e-mail: fca@fca.com.pl

www.fca.com.pl

Social Media

O nas

FCA to integrator i producent rozwiązań światłowodowych do budowy sieci teletransmisyjnych. Jesteśmy jednym z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce.

Jak ważne jest dobre rozplanowanie budynku...

Nie wszyscy o tym wiedzą, ale nasza obecna siedziba pełniła kiedyś rolę garbarni. I choć budynek drastycznie zmienił swoje przeznaczenie, pozostały w nim ciekawe rozwiązania instalacyjne. Kiedy w 2009 r. wprowadzaliśmy się do naszej siedziby, rozplanowywaliśmy układ pomieszczeń, nikt nie podejrzewał co może się stać kilkanaście lat później.

Każda instalacja ma czasem swoje awarie, mniejsze lub większe. W naszym wypadku w 2021 roku awarii postanowiła ulec instalacja wodna. Nie byłoby to wielkim problemem, wszak niepołomiccy hydraulicy nie mają sobie równych, gdyby nie fakt, że rury biegły wprost nad naszą serwerownią. Tak, dokładnie, nasze szafy serwerowe postanowiły popływać! Lecz naszemu działowi IT nic nie jest straszne! Bohatersko wkroczyli w samo serce kataklizmu i dzięki swoim eksperckim umiejętnościom uratowali cyfrowe zasoby FCA.

Nie możemy tutaj nie wspomnieć o wsparciu Działu Wdrożeń który w pocie czoła ratował sprzęt, który dzięki szybkiej interwencji w całości został uratowany! To tylko potwierdza, że wspólnymi siłami jesteśmy w stanie zaradzić każdej awarii!

Mam tę moc?!

Wracam na stronę główną