Strona www stworzona w kreatorze WebWave.

Dane kontaktowe

FCA S.A.

ul. Grabska 11

32-005 Niepołomice

 

tel. 12 294 98 00

e-mail: fca@fca.com.pl

www.fca.com.pl

Social Media

O nas

FCA to integrator i producent rozwiązań światłowodowych do budowy sieci teletransmisyjnych. Jesteśmy jednym z największych integratorów technologicznych w zakresie systemów światłowodowych do budowy optycznych sieci teletransmisyjnych w Polsce.

Czy wiesz, że: nasza siedziba zmieniała się nie raz?

Choć obecnie oddziały naszej firmy można znaleźć na terenie całego kraju, jednak wszystko musiało zacząć się w jakimś punkcie. Nasza pierwsza siedziba mieściła się w Krakowie przy ulicy Mogilskiej 43. Niestety ze starego budynku Prodlewu dzisiaj możemy podziwiać jedynie zdjęcia.

W 2001 roku biurowiec przestał być wystarczający dla dynamicznie powiększającego się zespołu. Padła więc decyzja – przeprowadzka! Zagościliśmy na ul. Walerego Sławka 3. To tam FCA rozkwitło. Dzięki powiększonej produkcji rozpoczęliśmy dostawy dla Orange Polska, a już rok później wygenerowaliśmy pierwszy milion złotych! Jednak zmiana siedziby nie zaspokoiła naszego głodu rozwoju. Dlatego też w 2009r. po raz drugi (i obecnie ostatni) zmieniliśmy miejsce naszej głównej siedziby. Zawitaliśmy w Niepołomiach! Strefa inwestycyjna powitała nas z otwartymi ramionami i po 13 latach czujemy się tu równie dobrze, jak pierwszego dnia.

Co przyniesie nam przyszłość? Tego nie wiemy, ale mamy nadzieję na kolejne lata rozwoju, budowania zespołu i obecności na polskim rynku ICT.

Kolejny raz na walizkach...

Wracam na stronę główną